ÇİM ÇİT

Paslanmaz çelik teller üzerine PVC uygulanarak yapılan dekoratif çim çit, istenen uzunlukta ve çap genişliğinde üretebilmekteyiz. Üretiminin ilk aşamasında çelik takozlar kalıplar üzerine yüksek kuvvet uygulanmak suretiyle itilir ya da tel çekme adı verilen farklı tekniklerde uygulanabilmektedir. Hammadde bu haliyle paslanmaya karşı son derece zayıftır. Bu sebeple yüksek sıcaklıkta çinko ile kaplama yapılarak galvanizlenen dekoratif çim çit içerisindeki temel yapıyı oluşturan çelik tel, korozyona karşı dayanıklı hale getirilmiş olur.

Boyut farklılıkları tel çekme ya da ekstrüzyon aşamasında kullanılan kalıpların çap genişliklerinden kaynaklanmaktadır. Dekoratif çim çit elde edilmesinde renklendirilmiş PVC ile kaplama aşamasından sonra istenen yoğunlukta malzeme bir araya getirilerek farklı amaçlar için kullanılmaya hazır hale gelir.

Herhangi bir alanın çevresinde zaten var olan duvarların üzerinde kullanılabileceği gibi panel çitler üzerine de sarılabilir. Dekoratif çim çit son derece kullanışlı bir ürün olmasının yanı sıra alev almaya da çok dayanıklıdır. Montajı kolaydır ve hem dekor olarak hem de güvenlik sağlayan bir materyal olarak tercih edilebilir. Hafif olması, kolayca taşınabilmesi, her mevsim renk canlılığını koruması, hem iç hem dış mekânda kullanılabilmesi, temizliğinin kolay olması ve istenen biçim ve miktarda monte edilebilmesi dekoratif çim çit ürününün avantajlarındandır. Çevre düzenlemesinde hoş görünüm sağlaması ve duvar giydirme çalışmalarında estetik olması sebebiyle de tercih edilmektedir. 

ÇİM ÇİT FİYATLARI, ÖĞRENMEK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

0535 402 5006

ÇİM ÇİT FİYATLARI