JİLETLİ TEL

Özel mülke ait bahçe çevreleri, sanayi tesislerinin etrafı, güvenlik açısından özel olarak korunması gereken yerler gibi kullanım alanına sahip jiletli tel, cephe korumada oldukça tercih edilen bir üründür. Stratejik öneme sahip yerlerde caydırıcı bir etki bırakması açısından kullanışlıdır. Tarım arazilerinin vahşi hayvan gibi istenmeyen etmenlerden korunması için de yine ideal bir çözüm olan jiletli tel uygulaması, özellikle duvarların üzerine yapılan montaj çalışmasıyla korunmak istenen bölgede güvenli alan oluşturur.

Çevre güvenlik beklentilerinin üst seviyede olduğu günümüzde jiletli tel bariyerlerin önemi gittikçe artmaktadır. Üretimlerinde ileri teknoloji kullanılmakla beraber maliyetlerinizi düşürücü, alana göre jiletli tel hesaplaması,Öz Hastel teknik ekibi ile görüşmeler neticesinde yapılmalıdır. Bu aşamada alanın büyüklüğü ve güvenlik seviyesi beklentisi belirleyici etmendir.

Uygulama yeri duvar üstü olabileceği gibi panel çit üzerine de olabilir. Bağ teli adı verilen ek malzemelerle birbirine tutturulan jiletli tel, aynı malzeme ile monte edildiği yere sabitlenir. Yardımcı elemanlar arasında dübeller, tellerin tutturulduğu, zemine beton dökülerek sabitlenmiş direkler de sayılabilir.

İstenmesi halinde farklı renklere boyanabilen jiletli tel tercihlere bağlı olarak farklı biçimlerde monte edilebilir. Paslanmaya son derece dayanıklı olarak üretilmiş malzeme için en uygun seçenekleri Öz Hastel sunar.